Katalog Polskich Firm

OneDayClinic

  • logo_firmy
  • Bielany Wrocławskie, 55-040, ul. Irysowa 4, Województwo: Dolnośląskie
  • NIP: 896-154-77-49

Opis działalności

Chcesz skutecznie i szybko wyleczyć zaćmę? Denerwuje Cię stanie w kolejkach oraz bardzo długi czas oczekiwania na operację zaćmy w jednej z placówek NFZ? Możesz wybrać lepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci wyleczyć zaćmę w zaledwie 30 dni.

Takim rozwiązaniem jest usunięcie zaćmy w placówce OneDayClinic w Ostawie. Klinika ODC specjalizuje się w leczeniu zaćmy i jest jedną z wiodących kliniki z tym zakresie. Specjaliści leczenia zaćmy z OneDayClinic oferują wybór jednego z 6 pakietów medycznych, które upoważniają do podjęcia się operacji zaćmy z wyborem rodzaju i typu soczewki wszczepianej do oka. Dzięki zabiegom wykonywanym przez klinikę, odzyskanie dobrego wzroku możliwe jest już w pierwszy dzień po operacji.

Leczenie w OneDayClinic

Klinika gwarantuje świetną opiekę medyczną, fachowe doradztwo oraz pełnowartościowe kontrole ze strony lekarzy, które pozwolą ocenić stan zdrowia oczu zarówno przed jak i po operacji. Ceny zabiegów w OneDayClinic zaczynają się od 299 złotych, natomiast najdroższa wersja zabiegu 3599 zł, podczas której wykorzystana zostaje soczewka asferyczna, ponadstandardowa oraz wieloogniskowa.

Soczewka asferyczna wieloogniskowa

Soczewka ta posiada filtr UV oraz filtra światła niebieskiego. W skład pakietu VIP wchodzi natomiast pełne ubezpieczenie, tłumaczenie dokumentacji, opieka personelu, leki w ramach opieki domowej czy transport oraz zakwaterowanie przez klinikę.

Inne informacje

Promuj skuteczniej swoją firmę

OneDayClinic

Dane kontaktowe

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 5.1/10 (253 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »