Katalog Polskich Firm

Ekogroszek workowany Pieklorz

  • Piekary Śląskie, 41-940, ul. 3 Maja 23a, Województwo: Śląskie
  • NIP: 645-163-42-82

Opis działalności

Sklep internetowy zgoda. eu oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkt dostępny na polskim rynku grzewczym, jest nim oczywiście ekogroszek Pieklorz który w ciągu wielu lat obecności na rynku zyskał spore grono zadowolonych z jego jakości i wydajności klientów którzy na co dzień wykorzystują go w celu ogrzewania własnych domostw oraz ogrzewania wody niezbędnej w utrzymaniu porządku w domu.

Nasza oferta wyróżnia się tym iż oferowany przez nas ekogroszek Pieklorz jest oryginalnym ekogroszkiem z kopalni KWK Julian, w przeciwieństwie do innych składów węglowych na rynku nasz skład nie stosuje oszukańczych praktyk takich jak mieszanie ekogroszku Pieklorz z innymi gorszymi jakościowo ekogroszkami np. czeskimi lub rosyjskimi. O uczciwości naszej firmy świadczy znaczne grono naszych klientów którzy dokonali u nas zakupu i wyrażają się bardzo dobrze o jakości naszego produktu.

Jednak jeśli to Państwa nie przekonało to proszę pamiętać iż zakupiony w naszym sklepie ekogroszek po zakupie można zwrócić w terminie do 14 dni i otrzymacie Państwo oczywiście zwrot gotówki za zakupiony towar.

Inne informacje

Promuj skuteczniej swoją firmę

Ekogroszek workowany Pieklorz

Dane kontaktowe

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 4.2/10 (145 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »